Miasteczko Candy Dolls !

....................................................................................................

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum .

#1 2011-06-28 21:45:07

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


28.06.11 r.


Po dzisiejszym dniu jestem całkowicie ospana i zmęczona. Już o 10.00 musiałam być na nagraniu
filmu- normalnie utrapienie, jednakże polecam pracę aktorki. Otworzyłam także bloga o modzie.
Według mnie jest bardzo fajny i na pewno przydatny co dla niektórych. Hee..hahah. Dzisiaj również
przeżyłam noc z Markiem . Było fantastycznie jednak nie wiem czy to jest partner na całe życie. Bez
pracy i wykształcenia ... W połowie dnia poszłam na MEGA zakupy xd Wydałam około 3 tys na wszystkie
ciuchy, kosmetyki itp. Jednak już mi się należał taki odpoczynek po tworzeniu forum. Zobaczymy co
przyniesie kolejny dzień : )


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

#2 2011-07-03 17:42:06

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Re: Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


03.07.11 r.


Noo..kilka dni już co prawda nie pisałam, ale teraz to nadrobię. Jestem w ciąży.
Spodziewam się dziecka...Mark nic dotychczas nie wiedział aż wszystkiego nie wygadała
mu Harriet. Ja wiem, że ona chce z nim być no, ale mogłaby zachować te ' tajemnice
lekarskie '. Prawda ? Nie uważałam nigdy Marka za faceta na całe życie ... teraz co prawda
mam mieszane uczucia .Może to właśnie z nim powinnam być już do końca ? Zachowałam się
co prawda trochę chamsko nie mówiąc mu o wszystkim. Bardzo go za to przepraszam
Nie wiem czy powinnam usunąć go z całego życia...w końcu dziecko powinno mieć ojca.
No nic..czas pokaże.


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

#3 2011-07-04 22:04:30

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Re: Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


04.07.11 r.


Dzisiaj praktycznie nic się nie działo. Eric i Julie ciągle przygotowują się do swojego długo
oczekiwanego ślubu. Nawet ja sama nie mogę doczekać się tego wesela. Za kilka dni będę mogła w
końcu poznać płeć swojego dziecka. Jestem ciekawa czy to będzie chłopczyk czy może dziewczynka ?
Dla mnie to wszystko jedno. Kupiłam dzisiaj sukienkę wieczorową. Według mnie jest bardzo ładna : )
Zastanawiałam się również nad prezentem dla młodej pary...jednakże nie wiem co takiego mogłoby się
im spodobać. No nic..czas na mnie !


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

#4 2011-07-11 22:54:05

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Re: Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


11.07.11 r.


Tak..już po weselu. Było fajnie. Chętnie bym powtórzyła tę oto imprezę. Aha. Właśnie.
Dowiedziałam się dzisiaj o płci dziecka. To dziewczynka !!! Jupi i jej. Cieszę się z tego powodu.
Jednakże gdyby był chłopak też bym się cieszyła...ale, która kobieta nie marzy o córce ? No...
może tylko nieliczne. Zastanawiam się nad imieniem...nie mam pomysłów. Muszę się porządnie
zastanowić. Ech...co to za dzień...


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

#5 2011-07-14 10:37:32

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Re: Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


14.07.11 r.


Nie wiem co się ze mną dzieje. Jestem jakaś zdesperowana czy coś ? Zaadoptowałam dwie dziewczynki.
Nie mogłam się chyba im oprzeć. Są takie śliczne i słodkie. Tylko przecież ja nie chciałam mieć dzieci. Nie chciałam
być starą mamką. Jestem taka młoda. Muszę wziąć kredyt najwidoczniej gdyż nie stać mnie przez tą budowę nowego
mieszkania na dobudowanie dwóch pokoi. Moje życie zmieniło się błyskawicznie. Niczego takiego nie planowałam.
No nic. Idę po kredyt, paa.


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

#6 2011-07-17 18:01:43

 Gabrielle Dark

Burmistrz miasteczka Landay

Skąd: Hajnówka.
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 956
Punktów :   

Re: Pamiętnik Gabrielle.

Pamiętnik Gabrielle.♥


17.07.11 r.


Nie wiem co się ze mną dzieje, na prawdę ! Czuję, że nasze miasteczko umiera. Sama nie wiem co już robić.
Wchodzę. Zaczyna mi się ono nudzić, ale jednak nie mogę do tego stanu doprowadzić ! Aktualnie jestem już w szpitalu.
W każdej chwili mogę zacząć rodzić. Jestem wyrodną matką (xd). Zostawiłam same dzieci w domu ! Muszę wynająć opiekunkę.
Ech...Wszystko staje się takie trudniejsze niż dotychczas było.


Przyjaciele: Julie, Harriet, Eric, Mark, Bella
Zawód:Burmistrz miasteczka Summer's, nauczycielka, pracownik w banku, sprzedawca
Kariera : modelka, aktorka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl