Miasteczko Candy Dolls !

....................................................................................................

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum .

#1 2011-06-27 15:20:04

 Julie Kenedy

Mieszkaniec SC

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 298
Punktów :   

Pamiętnik Julie Sun

Pamiętnik Julie Sun ♥



27.06.2011 r.


Drogi pamiętniku.!


Nazywam się Julie Sun. Mam 18 lat i mieszkam w miasteczku Landay. Na razie mieszkam w bloku na ul.Zielonej 18, ale zamierzam wybudować dom. Jestem specjalistką ds. finansów (Centrum Handlowe), ale zgłosiłam jeszcze podanie o pracę redaktorki i pracownika w banku. Z kariery jestem modelką i aktorką. Kręcimy serial "Dwa Serca", w którym jestem żoną burmistrza. W filmie nazywam się Agatha Harod i jestem współpracowniczką "Comfot City House". Rola mi się spodobała, bo jestem złosliwą i chamską kobietą. W życiu realnym mam przyjaciółkę Gabrielle i chłopaka Erica, z którym jestem w ciąży. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Na dzisiaj to wszystko.

Na razie.!


Przyjaciele : Gabrielle, Eric, Mark, Harriet, Elle, Bella
Zawód : Specjalista ds. finansów (Centrum Handlowe), lekarka, stewardessa
Kariera : Aktorka

Offline

 

#2 2011-07-03 21:29:06

 Julie Kenedy

Mieszkaniec SC

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 298
Punktów :   

Re: Pamiętnik Julie Sun

Pamiętnik Julie Sun ♥



3.07.2011


Drogi pamiętniku !



Eric się mi oświadczył. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ustaliliśmy, że ślub odbędzie się 11 lipca 2011 r. o godz. 12. Eric ma się zająć zaproszeniami i salą, a ja aktem ślubu i jedzeniem. Z tego co naliczyłam, przyjdzie 7 osób. Mam nadzieję, że ślub będzie udany i nie zapomnę tego dnia do końca życia. 15 lipca będę w szpitalu :Na pomoc", ponieważ w każdym momencie mogę rodzić. Będę na sali z Gabrielle, bo ona też jest w ciąży, chyba w 6 lub 7 dniu, a ja w 8. Trochę się boję, ale mam nadzieję, że sobie poradzę. Pani Caroline będzie kręcić film pt. "Lot 111". Dowiedziałam się, że będę miała rolę Megan-24 letniej pasażerki samolotu. Film napewno będzie fajny. Odbędzie się też drugi pokaz mody. We wcześniejszym nie brałam udziału, bo zapomniałam przygotować stroje. Teraz napewno tego nie zapomnę. To wszystko na dzisiaj.

Papa !


Przyjaciele : Gabrielle, Eric, Mark, Harriet, Elle, Bella
Zawód : Specjalista ds. finansów (Centrum Handlowe), lekarka, stewardessa
Kariera : Aktorka

Offline

 

#3 2011-07-06 19:18:27

 Julie Kenedy

Mieszkaniec SC

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 298
Punktów :   

Re: Pamiętnik Julie Sun

Pamiętnik Julie Sun ♥


6.07.2011



Drogi pamiętniku!


U mnie wszystko w porządku. Już za 3 dni będę wiedzieć jaką płeć ma moje dziecko. Bardzo się cieszę. Wczoraj, prawie cały dzień wybieraliśmy z Ericiem piosenki na wesele. Mamy też jedzenie i obrączki. Przez godzinę wybierałam suknię ślubną, bo był bardzo duży wybór. Suknia kosztowała mnie 1800 €. Dzisiaj na tyle.

Papa!


Przyjaciele : Gabrielle, Eric, Mark, Harriet, Elle, Bella
Zawód : Specjalista ds. finansów (Centrum Handlowe), lekarka, stewardessa
Kariera : Aktorka

Offline

 

#4 2011-07-26 12:39:45

 Julie Kenedy

Mieszkaniec SC

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 298
Punktów :   

Re: Pamiętnik Julie Sun

Pamiętnik Julie Sun ♥


26.7.2011 r.


Drogi pamiętniku !



Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale nie miałam czasu. Wesele było udane. Cały czas tańczyłam. Miało być 7 osób, ale przyszło tylko 6. Pewnie Elli coś wypadło. Ja z Ericiem już wybudowaliśmy dom, bo mamy wystarczająco dużo pieniędzy.
Kilka dni temu dowiedziałam się o płci dziecka. A raczej dzieci. Będę miała bliźniaki: chłopca i dziewczynkę. Właśnie teraz leżę w szpitalu. W każdej chwili mogę rodzić. Bardzo się cieszę, a zarazem boję. No to wszystko.

Papa !

Ostatnio edytowany przez Julie Kenedy (2011-07-27 12:32:40)


Przyjaciele : Gabrielle, Eric, Mark, Harriet, Elle, Bella
Zawód : Specjalista ds. finansów (Centrum Handlowe), lekarka, stewardessa
Kariera : Aktorka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl