Miasteczko Candy Dolls !

....................................................................................................

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji na forum .

#1 2011-07-01 17:13:50

 Elle Smith

Mieszkaniec SC

Skąd: Polska :P
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 42
Punktów :   

Pamiętnik Elle.

Drogi pamiętniku...

To mój pierwszy dzień w nowym mieście! Jestem podekscytowana. Przed chwilą wróciłam z wielkiego spaceru... byłam m. in. w pizzerii, mniam, Pizza Pepperoni  i napój o smaku coli, które zamówiłam były baaardzo smaczne! Ciągle mam jeszcze w ustach smak tych pyszności... no i zahaczyłam też o parę kółek zainteresowań. Czas wziąć się w garść i poduczyć się umiejętności! W najbliższej przyszłości muszę też zacząć starać się o jakąś pracę i kupić mieszkanie. Ach, jest tyle do zrobienia!


~Ęlle


Przyjaciele: Julie
Zawód: kelnerka w chińskiej restauracji, redaktorka
Kariera:

Offline

 

#2 2011-07-03 23:18:59

 Elle Smith

Mieszkaniec SC

Skąd: Polska :P
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Pamiętnik Elle.

Drogi pamiętniku...

W moim życiu wydarzyło się ostatnio dużo rzeczy! A więc, poznałam kogoś nowego. Sympatyczną osobę o imieniu Julie. Całkiem miło Nam się razem rozmawia... Kolejną nowością, jest to, że zakupiłam mieszkanie. Jest to pokój 006 w bloku na ul. Zielonej. Och i jeszcze stworzyłam własne koło zainteresowań! To Koło fotograficzne 'Lustrzanka'. Jest w nim jak na razie czterech członków (nie licząc mnie).
Niedawno również, zdobyłam pracę. Jestem kelnerką w chińskiej restauracji i zarabiam całkiem dużo... co oczywiście bardzo mnie cieszy!
Hm... co by tu jeszcze napisać ciekawego? A, tak... ostatnio wygrałam w Mini Lotto i Candy Lotku (to dzięki temu zdecydowałam się zakupić mieszkanie) i zgłosiłam się do pracy redaktorki. Zobaczymy, czy dostanę tę posadę... Och, ależ się rozpisałam! Muszę już lecieć, załatwić parę spraw... buziaki!


~Elle


Przyjaciele: Julie
Zawód: kelnerka w chińskiej restauracji, redaktorka
Kariera:

Offline

 

#3 2011-07-04 14:13:29

 Elle Smith

Mieszkaniec SC

Skąd: Polska :P
Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 42
Punktów :   

Re: Pamiętnik Elle.

Drogi pamiętniku...

Dostałam zaproszenie na ślub! Julie wychodzi za mąż! Ślub odbędzie się niedługo, muszę się przygotować i kupić jakąś elegancką sukienkę. Sprawa kosmetyków jest załatwiona. Byłam ostatnio na wielkich zakupach w Centrum Handlowym i kupiłam ich trochę. Między innymi świetną mascarę i kremy. Nie mogę się doczekać tego ślubu! Buziak... oj, nie "buziaki"... jest jeszcze jest coś o czym chciałabym napisać... dostałam pracę redaktorki! Wszystko układa się świetnie! Muszę zacząć przygotowywać pierwszy numer gazety...
Oficjalnie: buziaki!

~Elle


Przyjaciele: Julie
Zawód: kelnerka w chińskiej restauracji, redaktorka
Kariera:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl